SAAUKSTĒŠANĀS

Lietotāju atsauksmes: EASY BREATHE ICELAND MOSS PASTILLES

Lietotāju atsauksmes: EASY BREATHE ICELAND MOSS PASTILLES

ICELAND MOSS PASTILLES sastāvā esošie Islandes ķērpja lapoņu un pelargonijas sakņu ekstrakti labvēlīgi ietekmē elpceļu veselību: nomierina iekaisušu elpceļu gļotādu, novērš kņudēšanu kaklā un atvieglo elpošanu.

Kristīne, 35 gadi - "Nolēmu izmēģināt Iceland Moss pastilas no Dr. Pakalna, jo katrs šī zīmola produkts nes līdzi savu īpašu kvalitāti, turklāt lietoju arī citus Dr. Pakalns Select produktus un esmu apmierināta. Tāpat esmu vienmēr priecīga par jaunumiem un iespēju tos izmēģināt. Pastilas bija ļoti noderīgas šajā rudens sezonas sākumā, jo saaukstēšanās nav retums, vēlējos palietot kaut ko profilaksei. Ļoti patika tas, ka pastilas ir mīkstas un ar tādu maigi skābu garšu, tāpēc noteikti iesaku tās izmēģināt arī citiem. Par efektu gan nevaru neko teikt, jo pastilas lietoju profilaksei, bet, ņemot vērā pastilu sastāvu, zinu, ka šīs augu valsts sastāvdaļas ļoti labi palīdz pie saauktēšanās slimībām ātrāk sajusties labāk. Paldies!"

Linda, 28 gadi - "Pieteicos testēt Dr. Pakalns SELECT pastilas elpceļu veselībai, klepus mīkstināšanai un imunitātes stiprināšanai, jo saaukstēšanās simptomus piedzīvoju katru rudeni. Laikapstākļiem kļūstot vēsākiem, ilgi nav jāgaida, kad sajūtu sāpes kaklā, parādās klepus un iesnas.

Produkta iepakojums ir pievilcīgs un gaumīgs. Tumši zaļais tonis, zelta burti un dizains kopumā rada sajūtu, ka produkts ir kvalitatīvs. Lietošana parocīga - klasiska uztura bagātinātājiem. Produktu lietoju laikā, kad piedzīvoju elpceļu saslimšanas simptomus - sāpēja kakls, un bija klepus. Lietoju aptuveni četras pastilas dienā. Garša ir īpatnēja, taču laba, saldena, bet ne ķīmiska. Ja pēc pirmās pastilas vēl īsti nevarēju saprast, vai man tā patīk, tad pēc nākamajām jau bija skaidrs, ka garša ir ļoti laba un tieši priekš manis. Sākotnēji efektu nesajutu, bet aptuveni pēc divām dienām kakla sāpes pierima, klepus patiešām kļuva mīkstāks. Produktu lietoju visu saslimšanas periodu un varu teikt, ka tas tiešām palīdzēja pret saaukstēšanās simptomiem, esmu ļoti apmierināta un noteikti to iegādāšos vēl."

Evelīna, 39 gadi - "Rudens un vīrusu laikā katru gadu iegādājos sūkājamās tabletes kaklam. Līdz šim izvēlējos aptiekā tās, kuras piedāvāja farmaceits. Pirms izvēlējos pamēģināt jaunās pastilas no Dr. Pakalns, vietējo produkciju vēl nebiju mēģinājusi. Pastilas ir ērtā, līdzi somiņā paņemamā iepakojumā. Tās ir mīkstas, ar patīkamu un vieglu garšu. Ļoti izteikti var just, ka šajā produktā nav konservantu un krāsvielu, nav ķīmijas elementu piegaršas, kas parasti ir ārzemju līdzvērtīgiem produktiem. Iepakojumā ir divas tāfelītes, - vienu glabāju darbā, otru somā vienmēr nēsāju līdz. Tā kā kakls "niezēja" veselu nedēļu, tad lietoju pastilas piecas reizes dienā, sūkājot pa vienai katru stundu. Kakls un elpceļi nomierinājās jau pēc vienas pastilas lietošanas. Patīkami, ka pie mums ko tik vērtīgu izstrādā un ražo un nav jāpērk importa ķīmija. Noteikti iesaku lietot šo uztura bagātinātāju kakla un elpceļu, it sevišķi klepus mīkstināšanai!"

Sandra, 38 gadi - "Vēlējos izmēģināt Dr. Pakalns Select Iceland Moss pastilas, jo tā ir ļoti noderīga lieta, īpaši tāpēc, ka produkts ražots tieši Latvijā, un šajā pārejas sezonā, kad kakls ir īpaši sargājams. Tāpēc bija interese pamēģināt šo produktu. Vispirms jau iepatikās pats iepakojums -  vizuāli ļoti pievilcīgs. Otrkārt, pastilas bija ļoti ērti lietot, jo katra pastila ir savā šūniņā un ir viegli izņemama no iepakojuma. Arī to konsistence ir ideāla, īpaši, ja salīdzina ar Islandes ķērpi, kas nopērkams aptiekās un kam ir liela tendence pielipt pie aukslējām. Dr. Pakalns pastilas pilnībā nekur nepielīp, nepieķeras un ir ļoti viegli apēdamas, kā arī rada patīkamu sajūtu mutes dobumā. Lietoju tās katru dienu, vienu reizi dienā profilaksei. Palietojot kādu laiku šīs pastilas, jutu, ka balss saites kļuva mīkstākas un pastilas mīkstināja elpceļus, kaklu. Ļoti brīnišķīgs produkts, prieks par Latvijas ražotājiem! Lai liels pieprasījums šim produktam! Paldies!"

Maija, 50 gadi - "Pieteicos Dr. pakalns Select pastilu testam, jo Dr. Pakalnu uzskatu par farmācijas autoritāti. Produkts ir profesionāls un arī mākslinieciski pilnīgs. Arī lietošana nesagādāja nekādas grūtības, pastilas ātri izkūst mutē un pēc vienas pastilas gribējās uzreiz vēl vienu. :) Patika arī tas, kā pastilas smaržo. Lietoju pastilas, kad aizsmaka kakls un balss, un jāsaka, ka efekts bija pozitīvs – tik tiešām kļuva vieglāk! Ļoti labs produkts, kas izceļas uz visa plašā aptieku piedāvājuma fona – manā vērtējumā Dr. Pakalns zīmola produkta ir vislabākie! Iesaku!"

Keita, 25 gadi - "Biju pieteikusies "Dr. Pakalns SELECT Easy Breathe Iceland Moss Pastilles" produkta izmēģinājumam, jo teju katru rudeni pamanos saaukstēties. Pirmais simptoms, ar kuru parasti visilgāk un vissmagāk arī cīnos, ir klepus. Visbiežāk tas ir sauss, kuru grūti "atklepot". Tā kā mūsu vasara šogad nebija no siltākajām, ar saaukstēšanos saslimu jau augusta beigās. Ieraudzīju portālā Medicine.lv iespēju pieteikties šī produkta izmēģinājumam un sapratu, ka ir īstais laiks, lai novērtētu, vai šādas pastilas man strādās. Iepriekš esmu dzērusi klepus sīrupus, kas palīdz mīkstināt klepu, taču, tā kā strādāju biroja telpās, klepus sīrupa pudelīti nēsāt katru dienu līdzi nav visai parocīgi. Meklēju alternatīvas, taču līdz šim nebiju atradusi nevienu veiksmīgu variantu tablešu formātā. Šis nav pirmais Dr. Pakalns produkts, ko redzu, un, gluži tāpat kā citu, arī šī produkta dizainu novērtēju par teicamu! Tas ir ļoti moderns un elegants. Tablešu paciņa ir plakana, to ir viegli nēsāt līdzi somiņā. Man ļoti patīk zeltītie burti, kas piešķir produktam kvalitatīvu un "dārgu" sajūtu. Pastilas ir ērti izspiežamas no iepakojuma, nav jārokas pa bundžiņām, kā tas mēdz būt citām tabletēm. Līdz šim Islandes ķērpjus nebiju lietojusi, tāpēc bažījos par tā garšu (ņemot vērā, ka tās ir sūkājamās tabletes). Taču garša mani patīkami pārsteidza – tām piemita arī papildu neliels skābenumiņš, kas neitralizēja saldo tabletes pamata garšu (daudziem tā varētu šķebināt bez šī skābenumiņa). Turklāt pastila kļuva mīksta un salīdzinoši ātri izkusa. Kad klepus bija "visagresīvākais", pastilas lietoju divas reizes dienā, bet jau pēc trim lietošanas dienām tas bija mitējies. Sākot ar ceturto dienu lietoju pa vienai pastilai dienā, līdz klepus pārgāja pavisam.

Jau pirmajās lietošanas dienās manīju, ka beidzot sausais klepus ir palicis maigāks – vairs nesāpēja, kad klepoju, turklāt bija vieglāk "atklepoties". Klepus pārgāja ātrāk, nekā tas ir parasti reizēs, kad esmu saaukstējusies. Esmu pārsteigta! Esmu pateicīga par iespēju piedalīties šī produkta testā, jo beidzot esmu atradusi risinājumu savam klepum! Noteikti iegādāšos vēl, lai stāv mājas aptieciņā!"

Irēna, 34 gadi - "Produkts uzrunāja, jo rudenī bieži sāp kakls un ir saaukstēšanās simptomi. Lietojot pastilas regulāri, klepus simptomi tika nomākti un ātrāk pārgāja. Uzrunāja arī pastilu sastāvs un tas, ka produkts ir no dabīgiem augu valsts produktiem kopā ar C vitamīnu.

Dr. Pakalns Select pastilu iepakojums ir ērts, kā arī to var ērti ielikt somā un ikdienā nēsāt līdz. Pastilu garša ir izcila, jūtams patīkamais c vitamīna skābenums. Lietoju tās reizēs, kad jutu kakla sāpes vai kņudēšanu kaklā, un varu ar pārliecību teikt, ka šīs ir labākās pastilas, kas līdz šim ir lietotas pie kakla sāpēm! Tiešām lieliski un noteikti varu ieteikt pie kakla sāpēm! Pastilas novērš kakla kņudēšanu un nomierina balss saites, nomāc klepu. Noteikti iesaku izvēlēties šo produktu pie kakla sāpēm un aizsmakuma. Izcilas!"

Kristīne, 33, gadi - "Esmu izmēģinājusi Dr. Pakalns sūkājamās pastilas un mans viedoklis par tām ir pozitīvs, labprāt tās lietotu vēl, ja cena būs apmierinoša (neesmu vēl ar to iepazinusies). Vēlējos pastilas izmēģināt, jo sapratu, ka šajā laikā organismam ir nepieciešama papildu aizsardzība pret vīrusiem un likās, ka šādas pastilas būtu tam piemērotas. Ļoti uzrunāja arī to dabīgais sastāvs. Iepakojuma dizains ir ļoti veiksmīgs – neuzkrītošs un gaumīgs, pastilas ir garšīgas un ļoti svarīgi, ka tās nav saldas. Smarža un konsistence – laba, neuzbāzīga, kas rada pārliecību, ka tā ir ļoti dabīga. Lietošanā pastilas ir ļoti ērtas, kaut arī sanāca lietot tikai vienu tableti dienā, – likās, ka profilakses nolūkos ar to būtu pietiekami. Paldies par iespēju tās lietot!"

Elza, 27 gadi - "Pieteicos testēt Dr. Pakalns Select ICELAND MOSS PASTILLES, jo  esmu jau pirms tam lietojusi citus Dr. Pakalna produktus un esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem.  Mani piesaista tas, ka šie produkti ir dabīgi. Lietoju ICELAND MOSS PASTILLES, jo biju saaukstējusies un parādījās kņudoņa kaklā, kā arī neliels klepus, tāpēc uzreiz sāku tās lietot - pa divām pastilām no rīta un vakarā. Pastila ir neliela un ātri izkūst mutē. Garša ir ļoti patīkama, viegli skāba, atsvaidzinoša. Nemaz nejutu ķērpja garšu, kas parasti ir rūgtena. Zinu pēc pieredzes, ka ķērpji ir ļoti vērtīgi pie saaukstēšanās. Tā kā pastilu sastāvā ir arī C vitamīns, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību, tad pašsajūta uzlabojās  jau pēc pāris dienām. Pazuda kņudēšana kaklā un iekaisusī gļotāda tika nomierināta. Klepus tika mīkstināts un viegli bija izklepot krēpas. Kompleksi dzēru arī kumelīšu tēju un lietoju medu, un nedēļas laikā jau biju izveseļojusies. Tā kā jau uzreiz  pie pirmajiem simptomiem sāku lietot pastilas, tad arī rezultāts bija tik labs. Vēl lietoju ICELAND MOSS pastilas tajās dienās, kad bija daudz jārunā, jo tās labi nomierina balss saites.

Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem. Paldies DR. Pakalns par brīnišķīgo produktu! Ļoti jauki bija kopā ar produktu saņemt gaumīgo produkta katalogu, lai varu iepazīties arī ar citiem produktiem. Paldies!"

Gerda, 29 gadi - "Produktu nolēmu izmēģināt pēc kolēģes ieteikuma, kā arī, iestājoties rudens sezonai, bieži saskaros ar klepu un kakla sāpēm.  Iepakojums ir neliels, līdz ar to ļoti parocīgs un viegli pārnēsājams. Dizains - askētisks un neitrāls. Garša ir līdzīga vairumam šāda tipa produktu, kas satur dabīgas vielas, bet šim patika tas, ka pēcgarša nebija tik izteikta. Pastilas pēc konsistences atgādina košļājamo gumiju. Lietoju tās pēc nepieciešamības, reizi divās dienās, un efekts bija tūlītējs. Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šī produkta iedarbību un iesaku lietot to arī profilaksei."

Kitija, 27 gadi - "Vēlējos izmēģināt šīs pastilas, jo rudens sezonā nereti parādās saaukstēšanās simptomi, kas ietekmē elpceļu veselību. Lietoju Dr. pakalns Select pastilas, tiklīdz parādās tādas nepatīkamas sajūtas kā sūrstēšana kaklā vai arī klepus. Iepakojuma vizuālais noformējums ir gaumīgs un estētisks, kā arī pati pastilu lietošana - ļoti ērta un nesagādā nekādas problēmas. Pastilām piemīt patīkama un salda garša. Kopumā esmu apmierināta ar rezultātu, ko sniedz šīs pastilas. Jau pēc pirmajām lietošanas reizēm būtiski mazinās kakla iekaisuma pazīmes! Paldies!"

Kristīne, 39 gadi - "Pastilu testam pieteicos, jo vēlējos, lai tās pamēģina mans 18 gadus vecais dēls, kam pastilu lietošanas sākumā bija parādījušies saaukstēšanās simptomi, tai skaitā iesnas. Dēls pastilas uzsāka lietot imunitātes stiprināšanas nolūkos, lietojot pa divām pastilām dienā. Iesnas pārgāja jau dažu dienu laikā, bet klepus tā arī nemaz nesākās, kaut gan parasti tā notiek uzreiz pēc iesnām. Dēls arī slavēja pastilu garšu – tā neesot "šķebinoši" salda un priecē arī to vērtīgais, dabīgais sastāvs. Tāpēc esam ļoti apmierināti ar šo produktu!"

Marika, 23 gadi - "Biju ieinteresēta izmēģināt Dr. Pakalns Select pastilas, jo esmu no tiem cilvēkiem, kam ļoti ātri pielīp dažādi vīrusi, saaukstēšanās, tāpēc vēlējos papildināt savu aptieciņu. Arī septembra sākums nebija izņēmums un jau jutu, ka parādās pirmie simptomi – kakla niezēšana, balss aizsmakums, bieža vēlme klepot, bet klepus bija sauss. Strādājot ofisā, kad ir pilnīgs klusums, jūtos neērti visu laiku tā klepojot, kā arī sabiedriskajā transportā šajā Covid-19 laikā izjūtu daudzu skatienus, kad vairākas reizes klepoju. Tas man sagādā diskomfortu, tāpēc Dr. Pakalns Select pastilu testēšanas iespēja parādījās diezgan savlaicīgi, paldies par to.

Jau iepriekš biju lietojusi citus šī zīmola produktus, kas satur Islandes ķērpi, un tie izrādījās ļoti efektīvi, tāpēc nebija šaubu, ka arī pastilas man spēs palīdzēt. Un tiešām – lietojot 3 šādas pastilas dienā, atskārtu, ka klepus lēkmes bija retākas un kakls kļuva mīkstāks, vairs tik ļoti neniezēja, kā arī klepošana bija vieglāka, vismaz kaut kas sāka atklepoties. Ļoti gāja pie sirds pastilu viegli saldenā, skābenā garša, kas sniedza atsvaidzinošu sajūtu un arī nomierināja kaklu gan pastilu lietošanas laikā, gan arī pēc tam. Pastilas ātri izkūst mutē, ir vienkārši lietojamas un kompaktas, tāpēc tās vienmēr ņēmu līdzi. Tiklīdz atkal parādīsies kādi saaukstēšanās simptomi, noteikti pirkšu šo produktu, jo, salīdzinot ar citiem līdzīgiem, šīs pastilas iedarbojās ātrāk un patīkamāk!

Atsevišķs paldies par jauko produktu testa pasniegšanu – gaumīgā maisiņā kopā ar Dr. pakalns Select produktu katalogu un pildspalvu! Ļoti patīkami, ka rūpējaties ne tikai par to, lai pats produkts būtu efektīvs, bet arī par to, lai sagādātu kādam pozitīvas emocijas!"

Alise, 21 gads - "Pieteicos testam, jo tagad, Covid laikā, šādi produkti ir ļoti aktuāli, un - kāpēc gan nepapildināt savus mājas aptieciņas krājumus! :) Turklāt par Dr. Pakalns Select biju dzirdējusi patiešām labas atsauksmes no kolēģiem un paziņām, tāpēc izlēmu arī pamēģināt kādu šī zīmola produktu.

Lietoju pastilas katru dienu divas reizes dienā, braucot sabiedriskajā transportā -  uz un no darba. Šobrīd sabiedriskajā transportā bail pat vienu reizi noklepoties (tāpat vien, bez slimošanas, vienkārši, kad ieniezās kakls dēļ gaisa, piemēram), jo noteikti vienmēr atrodas kāds, kas nelabi paskatās uz manu pusi, ar aizdomām. Pastilas ļoti labi nomierina kaklu un ir patīkamas pēc garšas, ātri izkūst mutē. Lietojot pastilas, šķita, ka pat kaut kādos brīžos enerģijas ir vairāk, jo parasti ikdienā, it īpaši rudens/ziemas sezonā jūtos miegaina un bieži vien nogurusi, neizgulējusies. Iespējams, ka pastilās esošais C vitamīns dara savu, palīdzot justies enerģiskāk un mundrāk. Ar pastilu lietošanu esmu ļoti apmierināta, un ar pārliecību varēšu ieteikt arī citiem, jo zinu, ka palīdz. Paldies zīmolam arī par skaisto testa noformējumu – pastilām dāvanā nāca elegants papīra maisiņš, grāmatiņa ar šī zīmola piedāvātajiem produktiem un pildspalva – līdz ar to, tā kā ikdienā daudz rakstu, tad tā ir ļoti praktiska dāvaniņa priekš manis. Paldies!"

Arita, 46 gadi - "Cik sevi atceros, vienmēr ir bijušas problēmas ar imunitāti, jo, kā pirmie aukstumi klāt, tai skaitā, sākoties rudenim, un arī ziemas sezonā, bieži saķeru iesnas, kakla sāpes un klepu. Tieši tāpēc vēlējos pamēģināt ko jaunu priekš sevis – Dr. Pakalns Select Iceland Moss pastilas. Turklāt tagad tas ir īpaši svarīgi, kamēr valstī mājo koronavīruss.

Pastilu iepakojums ir glīts un gaumīgs, nekā lieka. Pastilu plāksnīte – kompakta, tāpēc ļoti ērti izmantot līdzņemšanai. Pašas pastilas no plāksnītes ir viegli izņemamas. Izņemot pastilu no iepakojuma, sajutu patīkamu smaržu, tāpēc lietošana nekādu diskomfortu nesagādāja, arī garša ir mēreni saldena, ar skābumiņu, līdz ar to pastila man kalpoja ne tikai kakla sāpju atvieglošanai, bet arī, braucot ar sabiedrisko transportu, jo man mēdz palikt transportā nelabi. Pastilas lietoju divas trīs reizes dienā un jau pirmajā dienā pēc divām pastilām sāpes kļuva vienkāršāk paciešamas, arī klepus kļuva produktīvāks, jo iepriekš bija sāpīgi paklepot, ņemot vērā, ka nekas tā īsti neatklepojās.

Kopumā esmu apmierināta ar pastilu lietošanas pieredzi un turpmāk zināšu, ka šim produkta var uzticēties, jo tas palīdz krietni ātrāk nekā citi manis mēģinātie līdzekļi kaklam. Paldies medicine.lv un Dr. Pakalns!"

Lauris, 35 gadi - "Pieteicos testam, jo esmu inženiertīklu būvnieks, līdz ar to ir bieži jāstrādā ārā, kas nereti atsaucas uz veselību saaukstējoties, arī šoreiz. Turklāt mani piesaistīja arī produkta apraksts un dabīgais sastāvs. Pastilas lietoju pa trim dienas laikā, no rīta, pēc pusdienām un vakarā. Garša patika, pastilas nav pārāk saldas, kas man kā cilvēkam, kam saldumi īsti negaršo, ir svarīgi. Drīzāk tāda atsvaidzinoša, nedaudz skāba garša. Pastilas bija viegli lietojamas, tāpat kā citi līdzīgi produkti, un ātri izkusa mutē.

Graušanas sajūtu kaklā pastilas nomāc ļoti labi un ātri, tās man ļoti palīdzēja, jo noņēma to diskomfortu, kas traucēja man pilnvērtīgi pievērsties darbam. Paldies! Noteikti lietošu šādas arī nākamreiz pie saaukstēšanās."

Madara, 19 gadi - "Vēlējos pamēģināt  šīs pastilas, jo jau iepriekš biju lietojusi citus Dr. Pakalns zīmola produktus, kuri izrādījās efektīvi, turklāt patīk tas, ka tie pamatā ir dabīgi un neatsaucas un kuņģa veselību kā tie, kas satur dažādus ķīmiskus elementus. Visos Dr. Pakalns produktos ir rūpīgi atlasītas iedarbīgas sastāvdaļas, tai skaitā arī šajās pastilās, kuras līdz šim vēl mēģinājusi nebiju.

Lietoju pastilas, kad jutu, ka sāk izpausties pirmie saaukstēšanās simptomi – smagums krūtīs, kakla tūska, nieze, krekšķēšana. Tās diezgan ātri sāka darboties un mīkstināja kaklu. Pateicoties C vitamīnam un skābenajai garšai, pastilas arī deva tādu kā mundrumu, nejutos tik slima, bija vairāk spēka paveikt darbus. Pietika lietot divas reizes dienā, lai varētu justies normāli visas dienas garumā,protam, paralēli dzēru daudz arī šķidrumu un zāļu tējas. Lietošana bija vienkārša, pastilas ir garšīgas un ātri izkūst. Paldies par šo testu! Tagad arī pastilas būs manā Dr. Pakalna produktu TOPā, kā arī saviem draugiem un tuvajiem iesaku šī zīmola produktus."

Sintija, 31 gads - "Biju saaukstējusies, tāpēc naktīs slikti gulēju, bieži nomocīja bija kairinošs, sauss klepus līdz pat asarām. :( Nākamajā dienā jutos pagalam vārga neizgulēšanās un kakla sāpju dēļ, kā arī iesnas, protams, deva savu diskomfortu. Tāpēc, ieraugot šo testu, vēlējos pieteikties. Kaut arī instrukcijā teikts, ka jālieto pa vienai divām pastilām, nodomāju, ka gan jau var lietot arī vairāk, ja tas nepieciešams, turklāt pastilu sastāvs ir dabīgs, līdz ar to uzskatīju, ka nekas ļauns jau nevar notikt. Lietoju pastilas pa trim četrām dienā, divas pa dienu, divas vakarpusē, lai nomierinātu kaklu. Tās tiešām palīdz! Biju tik priecīga, kad beidzot sajutu atvieglojumu kaklā! Turklāt tās ir arī garšīgas, nemaz neatgādina produktus kaklam. Noteikti iesaku arī citiem pamēģināt, jo produkts tiešām ātri mīkstina kaklu un mazina klepus biežumu!"

Sigita, 34 gadi - "Dr. Pakalns Select pastilas ieteica pamēģināt draudzene, kas arī bija pieteikusies šim testam. Uz to brīdi abas bijām saaukstējušās, un draudzene, pēc pirmās lietošanas dienas teica, ka tās palīdz. Tad nu es arī vēlējos notestēt šo produktu. Draudzenei bija taisnība, pastilas atviegloja saaukstēšanās simptomus un papildus deva arī vairāk enerģijas. Iepriekš bezspēka dēļ gribējās visu laiku gulēt, kā arī kakls sāpēja tik ļoti, ka gulēšana bija vienīgais veids, kā tās vismaz uz laiku pārstāt just. Palietojot pastilas, spēka bija vairāk, varēju pat iziet nelielā pastaigā pa mežu, lai paelpotu svaigu gaisu.

Pēc garšas pastilas arī patika, man patīk tas skābumiņš, ko dod C vitamīns. Pastilas bija viegli lietojamas, kā arī labi tas, ka tās nepielipa pie zobiem un aukslējām, kā tās mēdz būt ar līdzīgiem produktiem. Esmu apmierināta ar šo produktu, tas tagad vienmēr būs manā mājas aptieciņā, jo spēj patiešām ātri atvieglot saslimšanas simptomus."

Atsauksmes tapušas sadarbībā ar medicine.lv