MIEGS

Lietotāju atsauksmes: HYPNOSOLS SLEEP SUPPORT

Lietotāju atsauksmes: HYPNOSOLS SLEEP SUPPORT

HYPNOSOLS SLEEP SUPPORT sastāvā esošie pasifloras un baldriāna ekstrakti mazina nervu spriedzi, veicina relaksāciju un nodrošina veselīgu miegu. Lasi, kā produkta iedarbību novērtējuši tie, kuri to ir izmēģinājuši!

Annija, 23 gadi -"Jūnijā pieteicos testēt produktu iemigšanai, veselīgam miegam un diennakts ritma saglabāšanai – "Hypnosols Sleep Support". Studēju universitātē, un mācību gada noslēgumā pietrūka laika, ko veltīt veselīgam miegam, turklāt piedzīvoju pastāvīgu stresu, kas atstāja negatīvu ietekmi uz veselību un pašsajūtu. Arī pēc tam situācija neuzlabojās – bija grūti iemigt, naktī bieži modos un no rītiem jutos neizgulējusies. Tā kā nevēlējos lietot medikamentus, meklēju dabīgu preparātu, kas man spētu palīdzēt.

Produkta lietošana ir pietiekami vienkārša un neradīja nekādus sarežģījumus. Lietoju produktu aptuveni 20-30 minūtes pirms gulētiešanas. Ievēroju, ka aizmigt patiešām izdodas daudz labāk, jutos mierīgāka, nosvērtāka, mazinājās saspringums un trauksme. Pēc vairāk nekā nedēļu ilgas lietošanas jūtami uzlabojās miega režīms un vairs nebija nepieciešamības lietot produktu ikdienā. Paldies!"

Sanita, 34 gadi - "Vēlējos izmēģināt "Hypnosols Sleep Support" līdzekli iemigšanai, jo regulāri nākas doties komandējumos. Man ir grūti adaptēties laika zonu maiņām un parasti jūtos slikti vēl vairākas dienas pēc atgriešanās. Lietoju produktu reizēs, kad mainījās miega ritms, atbilstoši lietošanas instrukcijai, neilgi pirms gulētiešanas, ņemot vērā norādījumus tieši ceļošanai. Ievēroju, ka šis līdzeklis man patiešām palīdz. Iemigšana nesagādāja tik ierastās grūtības pat pirmajā dienā pēc ierašanās citā valstī. Domāju, ka noteikti produktu lietošu arī turpmāk."

Dace, 42 gadi - "Pieteicos testēt "Hypnosols Sleep Support", jo reizēm pēc stresa pilnas dienas ir grūti iemigt. Produkta iepakojums ir neliels, taču tas jāatšķaida ar ūdeni, līdz ar to pietiek gana ilgam laikam, īpaši, ja nav nepieciešamības lietot regulāri. Noformējums ir gaumīgs, mūsdienīgs. Lietošana gana ērta, taču man nerādās pārliecība, ka ik reizi iepilinu precīzi norādīto preparāta daudzumu.

Produkts priekš manis bija ļoti iedarbīgs. Nesalīdzināmi atviegloja iemigšanu reizēs, kad šķita, ka miegs kavēsies visu nakti, ļoti labi nomierināja, palīdzēja atslābināties un relaksēties. No rīta nebija smaguma sajūtas, jutos moža un izgulējusies. Domāju, ka uzlabojās arī miega kvalitāte kopumā. Paldies par iespēju piedalīties produkta testēšanā!"

Māra, 46 gadi - "Jūnijā man bija iespēja izmēģināt "Hypnosols Sleep Support" preparātu iemigšanai, veselīgam miegam un diennakts ritma saglabāšanai. Lietojot šo produktu, mana miega kvalitāte uzlabojās jau pēc pāris dienām. Jutu, ka pusstundu pēc preparāta lietošanas esmu jau gatava doties gulēt. Pirmo lietošanas nedēļu vēl modos nakts laikā, bet jau pēc nedēļas nogulēju visu nakti bez pamošanās.

Hypnosols ir ērti lietot un viegli dozēt, garša ir līdzīga kā zāļu tējai, līdz ar to nav nepieciešams preparātam uzdzert papildus šķidrumu. Ļoti noderīgs līdzeklis, ko glabāt mājas aptieciņā."

Marija, 36 gadi -"Pieteicos sadarbībā ar medicine.lv testēt produktu iemigšanai  "Hypnosols Sleep Support". Pirms tam nebiju ievērojusi "Dr. Pakalns SELECT" produktus. Mani uzrunāja gan produkta kastītes dizains, gan, protams, tā dabīgais sastāvs. Pāris reizes mēnesī man mēdz būt problēmas ar iemigšanu un veselīgu miegu – pie vainas var būt gan stress darbā, gan pilnmēness, gan citi faktori.

Lietoju produktu pirms gulētiešanas, reizēs, kad jutu, ka ir grūti iemigt. Baldriāns un pasiflora  samazināja spriedzi , melatonīns palīdzēja ātrāk iemigt, un miegs patiešām bija ciešāks, turklāt pašsajūta no rīta uzlabojās, vieglāk varēju pamosties. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem un lietošu "Hypnosols Sleep Support" arī turpmāk. Paldies par brīnišķīgo, dabīgo produktu!"

Karīna, 29 gadi - "Savas dzīves laikā diezgan bieži saskaros ar tādu problēmu kā bezmiegs, ir grūti iemigt un miegs ir saraustīts, varu pamosties no jebkura trokšņa. Tāpēc, ieraugot veselības portālā medicine.lv piedāvājumu pieteikties "Hypnosols" testēšanai, uzreiz rīkojos.

"Hypnosols" lietoju gandrīz katru vakaru īsi pirms gulētiešanas, cenšos izvairīties no biežas tā lietošanas, jo negribētos vienmēr paļauties tikai uz kādiem palīglīdzekļiem. Taču reizēs, kad galva ir pilna ar domām, iemigt ir kaitinoši grūti, un nekas cits neatliek kā iedzert šos pilienus.

Pilieni nebija sarežģīti lietojami, taču tiem ir specifiska smarža un arī garša sastāvā esošā baldriāna dēļ, kas ne katram varētu iet pie sirds. Man personīgi ar to nav problēmu – piecus pilienus atšķaidu ar glāzi ūdens un izdzeru, pēc tam uzreiz dodos pie miera.

Par šo produktu varu teikt tikai to labāko – iemigšanas laiks kļuva krietni īsāks, un no rīta pamodos izgulējusies. No visiem iemigšanai paredzētiem līdzekļiem, ko esmu mēģinājusi, "Hypnosols Sleep Support" man patika vislabāk, tāpēc to noteikti vienmēr glabāšu savā zāļu lādītē. Paldies!"

Inga, 36 gadi - " "Hypnosols Sleep Support" iemigšanas līdzekļa testēšanai nolēmu pieteikties, jo darba dienās man, cilvēkam, kurš strādā garīgu darbu, kvalitatīvs miegs ir vitāli nepieciešams. Neizguļoties nākamajā dienā galva parasti ir dulla, un tas ļoti traucē koncentrēties darbam un ģenerēt jebkādas idejas.

Lietoju to, kā rakstīts instrukcijā – piecus pilienus atšķaidot ar nelielu daudzumu ūdens. Aptuveni pusstundas laikā jau var just pirmo efektu – parādās miegainība, kļūstu mierīgāka un atbrīvotāka, vairs pa galvu nešaudās nekādas domas par darbu un citām ikdienišķām rūpēm. Ņemot vērā tik ātru rezultātu, turpināšu šo produktu lietot arī turpmāk reizēs, kad jutīšu, ka nevarēšu iemigt. Paldies!"

Annika, 32 gadi - "Uzreiz vēlos pateikt paldies par iespēju izmēģināt tik efektīvu līdzekli iemigšanai kā "Hypnosols"! No visiem manis mēģinātajiem līdzekļiem iemigšanas atvieglošanai šis deva vislabāko rezultātu.

"Hypnosols" testēšanai pieteicos, jo pēdējā laikā, aptuveni mēnesi, pusotru, dažādu sakrājušos problēmu dēļ jūtos nomākta, depresīva, ir zudis prieks par lietām, kas agrāk izraisīja pozitīvas emocijas. Līdz ar to ir parādījušies arī miega traucējumi. Savukārt bezmiega dēļ mans noskaņojums dienas laikā kļūst vēl sliktāks un nestabilāks. Tāpēc kaut kas ar to bija jādara.

"Hypnosols" lietoju regulāri, īsi pirms došanās gulēt. Stingri ievēroju arī lietošanas instrukciju. Patīkami pārsteidza tas, cik ātri šis līdzeklis sāka darboties! Es jau biju pavisam aizmirsusi, kā tas ir – normāli aizmigt! Pateicoties šim brīnumam, miegs sāka nākt jau aptuveni pēc pusstundas līdz 40 minūšu laikā. Attiecīgi, zinot aptuveno iedarbības laiku, varēju plānot savu miegu, lai no rīta justos  izgulējusies un gatava darbam.

Arī produkta iepakojums ir ļoti gaumīgi izstrādāts, taču tas, manuprāt, nav galvenais, jo man svarīga ir efektivitāte un kvalitāte nevis vizuālās īpašības. Vēlreiz – liels paldies!"

Ligita, 30 gadi - " "Hypnosols Sleep Support" vēlējos pamēģināt, jo reizēs, kad man ir kādi sarežģījumi privātajā dzīvē, emocionāli pārdzīvojumi, tas uzreiz atsaucas uz mana miega kvalitāti un iemigšanas procesu. Kaut arī vakaros jūtos nogurusi un šķiet, ka aizmigt varēšu ātri, tā tomēr nenotiek – visu nakti grozos, nāk karstuma viļņi, svīstu, bieži ceļos augšā. Rezultātā nākamā diena ir sabojāta – sliktas darbaspējas, slikts garastāvoklis, kļūstu viegli aizkaitināma. Ar katru dienu pēc šādām nemierīgām naktīm kļūst tikai sliktāk, tāpēc, ieraugot medicine.lv, ka var pieteikties "Hypnosols Sleep Support" testam, nekavējoties pieteicos.

Produktu lietot nebija sarežģīti, taču nepatika tā garša un smarža, neskatoties uz to, ka atšķaidīju instrukcijā norādītos piecus pilienus ar veselu glāzi ūdens. Tomēr, tā kā man bija būtisks tieši efekts, to varēja pieciest.

Novērotais rezultāts – aptuveni pēc 20 minūtēm, pusstundas, jutu, ka sāku atslābt un kļūt mierīgāka. Neskatoties uz maniem lielajiem pārdzīvojumiem, kuru dēļ ir ļoti grūti aizmigt, iemigšanas laiks, pateicoties šim līdzeklim, kļuva krietni vien īsāks. Nakts laikā nemodos. No rīta pašsajūta, protams, labāka. Par cik esmu diezgan emocionāla būtne, domāju, ka šāds līdzeklis iemigšanai jātur vienmēr aptieciņā, lai nemocītos ar bezmiegu un daudzajām domām, kas uztrauc. Paldies!!"

Mārīte, 24 gadi - " "Hypnosols" testam vēlējos pieteikties, jo šķita, ka nenāktu par ļaunu mājas aptieciņā glabāt arī kādu līdzekli, kas palīdzētu ātrāk iemigt un izgulēties. Esmu vakara cilvēks, tāpēc no rītiem ir drausmīgi grūti pamosties, kā dēļ nereti sanāk aizgulēties un kavēt darbu. Iedomājos, ka varētu ar šī līdzekļa palīdzību nedaudz "paregulēt" savu miegu.

"Hypnosols" pielienus, atšķaidot ar glāzi ūdens, lietoju ātrāk nekā parasti devos gulēt. Agrāk gāju gulēt tikai pēc 12-iem naktī, bet jāceļas bija jau 6.30. Loģiski, ka ar šādiem gulētiešanas paradumiem nākamajā rītā pašsajūta nevar būt ideāla. Lai laicīgi iemigtu un varētu pagulēt vismaz 8 stundas, "Hypnosols" pilienus iedzēru jau nedaudz pēc 22.00 un devos gultā. Biju izbrīnīta par "Hypnosols" ātro iedarbību! Pietika ar pusstundu, lai jau čučētu saldā miegā! Turklāt no rīta pamostoties nebija nekādas smaguma sajūtas un apdulluma, kas mēdza būt, kad mēģināju citus iemigšanas līdzekļus, pat no parastām melatonīna tabletēm reizēm pamošanās bija diezgan smaga. Plānoju šo produktu palietot ilgstošāk, lai organisms pierastu pie pareizā gulētiešanas režīma. Liels paldies par šādu iespēju!"

Atsauksmes tapušas sadarbībā ar medicine.lv